ReStart Fitness & Sport

Klub Restart Fitness & Sport jest największym i najnowocześniejszym klubem fitness w Płońsku i okolicy.
Nasi klienci mają możliwość dostosowania treningu do swoich możliwości i ograniczeń czasowych związanych z trybem życia i pracy. Pragniemy, by w jednym miejscu mogli Państwo znaleźć wszystko, czego potrzebujecie, aby ćwiczyć i odpoczywać, zregenerować siły i zadbać o kondycję fizyczną.
Do dyspozycji naszym klubowiczom dajemy przestronną siłownię składającą się z 8 dużych sal oraz siłowni zewnętrznej (park poręczy).Trzy z nich przeznaczone do różnego treningu siłowego wyposażonye w sprzęt firm: Cybex, Naulitius, Accept, Grun Sport, Hes, Sterling, Hammer, Life Fitness, Star Trac, True, Johnson, Precor, Schwinn.Do dyspozycji są również dwie duże niezależne od siebie sale aerobowe-kardio ,gdzie przy telewizji oraz dobrej muzyce szybko zleci czas na efektywnym treningu pod okiem doświadczonych, dyplomowanych instruktorów. W klubie RESTART znajduje się także duża sala (100m2) do treningu funkcjonalnego, sportów walki, oraz zajęć grupowych. Jako jedyni w Płońsku posiadamy strefę kapsuł Vacu Well(szybkie odchudzanie), strefę relaks z saunami i solarium oraz tężni solankowej.

Klub RESTART jest cały klimatyzowany dzięki czemu temperatura otoczenia jest przyjazna podczas ciężkiego treningu.Posiadamy wiele różnie rozmieszczonych toalet, nowe rozbudowane szatnie dla mężczyzn oraz kobiet z licznymi natryskami.
Każdego dnia dokładamy starań, aby oferta zajęcia grupowych, personalnych czy indywidualnych zadowoliła wszystkich naszych klubowiczów.
To, co nas odróżnia od innych klubów to wielorakość profesjonalnego sprzętu,nasza pasja, wiedza i atmosfera, która panuje w Klubie Restart.

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć i jakie zajęcia wybrać z naszej oferty chętnie Ci pomożemy

   To fakt że systematyczne ćwiczenia ogólnorozwojowe(standart: 3 razy w tygodniu  po 1.5h)poprawiają wydolność organizmu,cofają procesy starzenia,regulują cholesterol oraz cukier we krwi,pozwalają długo cieszyć się zdrowiem.

Zapraszamy do zapoznania się za naszą ofertą oraz do odwiedzania
strony www.re-strat.pl
lub strony Facebook www.facebook.com/RE-START-STUDIO
Zespół Re-Start.