ReStart Fitness & Sport

h1

Klub Restart Fitness & Sport jest największym i najnowocześniejszym klubem fitness w Płońsku i okolicy.
Nasi klienci mają możliwość dostosowania treningu do swoich możliwości i ograniczeń czasowych związanych z trybem życia i pracy. Pragniemy, by w jednym miejscu mogli Państwo znaleźć wszystko, czego potrzebujecie, aby ćwiczyć i odpoczywać, zregenerować siły i zadbać o kondycję fizyczną.
Do dyspozycji naszym klubowiczom dajemy przestronną siłownię składającą się z pięciu dużych sal.Trzy z nich  przeznaczone do różnego treningu siłowego wyposażonye w sprzęt firm: Cybex, Naulitius, Accept, Grun Sport, Hes, Sterling, Hammer, Life Fitness, Star Trac, True, Johnson, Precor, Schwinn.Do dyspozycji są również dwie duże niezależne od siebie sale aerobowe-kardio ,gdzie przy telewizji oraz dobrej muzyce szybko zleci czas na efektywnym treningu pod okiem doświadczonych,dyplomowanych instruktorów.W klubie RESTART znajduje się także duża sala(100m2) do treningu funkcjonalnego,sztuk walk,oraz licznych zajęć grupowych. Jako jedyni w Płońsku posiadamy strefę kapsuł Vacu Well(szybkie odchudzanie), strefę relaks z saunami i solarium oraz gabinet masażu. Z myślą o aktywnych rodzicach posiadamy wydzieloną strefę  dla dzieci gdzie spędzą czas na zabawie pod indywidualną opieką.

Klub RESTART jest cały klimatyzowany dzięki czemu temperatura otoczenia jest przyjazna podczas ciężkiego treningu.Posiadamy wiele różnie rozmieszczonych toalet,nowe rozbudowane szatnie dla mężczyzn oraz kobiet z licznymi natryskami.
Każdego dnia dokładamy starań, aby oferta zajęcia grupowych, personalnych czy indywidualnych zadowoliła wszystkich naszych klubowiczów.
To, co nas odróżnia od innych klubów to wielorakość profesjonalnego sprzętu,nasza pasja, wiedza i atmosfera, która panuje w Klubie Restart.

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć i jakie zajęcia wybrać z naszej oferty chętnie Ci pomożemy

   To fakt że systematyczne ćwiczenia ogólnorozwojowe(standart: 3 razy w tygodniu  po 1.5h)poprawiają wydolność organizmu,cofają procesy starzenia,regulują cholesterol oraz cukier we krwi,pozwalają długo cieszyć się zdrowiem.

Zapraszamy do zapoznania się za naszą ofertą oraz do odwiedzania
strony www.re-strat.pl
lub strony Facebook www.facebook.com/RE-START-STUDIO
Zespół Re-Start.