Wolne ciężary

h10

Strefa wolnych ciężarów w skład której wchodzą maszyny na wolny ciężar typu Hamer Strenght oraz 3 komplety nierozbieralnych hantli w zakresie od 2.5 kg hantla do 52 kg
Strefa siłowni w Klubie Restart wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób szukających indywidualnego treningu i konkretnych rezultatów. Posiadamy kilka stanowisk z wolnymi ciężarami oraz salę z maszynami na wolne ciężary przeznaczone do wszechstronnego treningu poszczególnych partii mięśniowych, które dają nieograniczone możliwości kształtowania sylwetki. Tylko wszechstronny i urozmaicony trening pozwala uniknąć rutyny, nudy a co najważniejsze zapobiega przyzwyczajaniu się mięśnia do danego ruchu i sposobu pracy. Do dyspozycji Państwa posiadamy stanowiska do treningu m. klatki piersiowej, m. grzbietu, m. ramion, m. nóg oraz duży wybór ławeczek treningowych, sztang, gryfów.
Odpowiedni dobór i rozkład ćwiczeń w strefie wolnych ciężarów pozwoli osiągnąć wyznaczony cel. Obciążenie pod sztangi i gryfy i inne akcesoria to ponad 1800 kg oraz trzy stanowiska wyposażone w hantle o wadze ponad 900 kg.+ 930kg.