ReStart Fitness & Sport

h4

ZASADY KORZYSTANIA Z FIT FLEX :

logo-fitflex

1. KARTA FITFLEX upoważnia do wejścia na zajęcia fitness, siłownię, strefę Cardio indoor cycling i saunę.

2. Aby wejść na zajęcia konieczne jest posiadanie karty FITFLEX i dokumentu ze zdjęciem. Osoby nie posiadające w/w dokumentów lub też jednego z nich niestety nie będą mogły wejść na zajęcia. Karta FITFLEX jest kartą imienną.

3. Użytkownicy Karty FITFLEX mają możliwość skorzystania z jednego wejścia dziennie. Wejście OPEN jest czasowo nieograniczone i ma dostęp do wszystkich w/w usług.

ZASADY KORZYSTANIA Z KARTY MULTISPORT:

Karta_MultiSport_Plus

1. Karta MULTISPORT upoważnia do wejścia na zajęcia fitness, spinning bike, sztuki walki siłownię, strefę cardio oraz saunę.

2. Aby wejść na zajęcia konieczne jest posiadanie karty MULTISPORT i dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Osoby nie posiadające w/w dokumentów lub też jednego z nich niestety nie będą mogły wejść na zajęcia. Karta MULTISPORT jest kartą imienną.

3. W strefie cardio lub siłowni nie ma limitów czasowych. W przypadku sauny – max. czas to 60 min. Wejścia na spinning, sztuki walki lub fitness są wejściami jednorazowymi.

ZASADY KORZYSTANIA Z KARTY FIT PROFIT:

35

 

1. Karta FITPROFIT upoważnia do wejścia na zajęcia fitness i wszystkie odmiany , spinning bike (indoor cycling), sztuki walki, siłownię, strefę cardio oraz saunę.

2.  Aby wejść na zajęcia konieczne jest posiadanie karty FITPROFIT i dokumentu ze zdjęciem. Osoby nie posiadające w/w dokumentów lub też jednego z nich niestety nie będą mogły wejść na zajęcia. Karta FIT PROFIT jest kartą imienną.
3.  Z karą FITPROFIT są wejścia OPEN (bez limitów czasowych i ograniczeń wejściowych na zajęcia)

4.  Honorujemy także Bonus Style, Karty Rabatowe – Fitness, Spa &Wellness

5. Dla posiadaczy ważnych kart FITPROFIT jest rabat na usługi: solarium i karnet Vacu well

ZASADY KORZYSTANIA Z OK SYSTEM:

logoOkSystem

1. MULTIKARNET upoważnia do wejścia na zajęcia fitness, siłownię, strefę Cardio saunę, strefę Vacu Well oraz solarium.

2. Identyfikacja osób z MULTIKARNETEM OK SYSTEM odbywa się za pomocą okazania SMS-a zwrotnego z kodem autoryzacji. Nie jest konieczne posiadanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem, ani karty.

3. Nie ma limitów czasowych tylko dla strefy cardio i siłowni.

Więcej informacji w recepcji ReStart…